ПродукціяПідприємствоКонтакти

Ваги конвеєрні

 Принцип дії і функціональні особливості


Технологія функціонування конвеєрних ваг полягає в застосуванні спеціалізованих датчиків (тензорезисторного і швидкості стрічки транспортера), які перетворюють величину маси матеріалу, переміщуваного через транспортер ваг, в електроімпульси, пропорційні поточному витраті матеріалу. Обсяг сипучого матеріалу, який транспортується по стрічці, обчислюється пристроєм підсумовування (сумматором) за рахунок інтегрування поточної витрати.

Дані з пристрою управління вагами передаються на віддалений комп'ютер. Ваги конвеєрні мають блочно-модульну конструкцію, яка забезпечує зручність монтажу та обслуговування.

Серед основних переваг конвеєрних ваг відзначимо високу точність вимірювань, автономність конструкції плюс можливість корекції маси тари в автоматичному режимі.

Область застосування ваг конвеєрних досить широка - це промислова експлуатація в кольоровій і чорній металургії, хімічній промисловості, будівництві та в інших галузях промисловості, де виникає необхідність безперервного вимірювання витрати та дозування сипучих матеріалів. Це можуть бути металургійні цехи, підприємства з виробництва будматеріалів, зернопереробних підприємств.

Конвеєрні ваги забезпечують безперервність зважування сипучих матеріалів, що транспортуються по стрічці на горизонтальних або похилих конвеєрах, забезпечуючи їх технологічний моніторинг та облік маси.

Основою конструкції конвеєрного вагового обладнання є декілька вузлів: вимірювальна система і вантажопідйомний пристрій (складається з 2х підвісних і 2х опорних балок). У вимірювальну систему входять різні датчики (швидкості переміщення стрічки, тензометричні, а також конвеєрний тензоізмерітель і сполучні кабелі). Завдяки опорним балках налаштовується ширина рами, за рахунок чого конвеєрні ваги легко встановити для різних по ширині конвеєрів. Конвеєрні ваги можна використовувати для стрічок, рухомих під нахилом.

За принципом дії конвеєрні ваги ділять на інтегруючі (безперервного зважування) і підсумовуючі ваги (для періодичного зважування). Конвеєрні ваги першої групи виконують зважування відрізка конвеєрної стрічки разом з матеріалом, який в даний момент часу присутній на спеціальній зважувати платформі, вмонтованої в конвеєрну раму.

Вагову платформу конвеєрних ваг інсталюють на електричних датчиках ваги, що перетворюють вага вантажу в електроімпульси. Останній транслюється в лічильний пристрій, де виконується підсумовування показань через задані інтервали часу (залежить від швидкості конвеєрної стрічки на конвеєрних вагах).

Ваги повинні бути стійкими до тимчасових навантажень (повертатися в початковий стан після незначних коливань), мати мінімальну похибку, бути надійними в роботі при великих швидкостях руху конвеєрної стрічки і нерівномірному завантаженні, мати захищену від пилу і вологи реалізацію, невеликі габарити, мати можливість бути проінстальована на пересуваються конвеєрах та ін. Таким вимогам задовольняють ваги конвеєрні "Норма-ТК".

Простота налагодження та обслуговування

Підприємство "Механотрон" проводить монтаж і прив'язку вагів до технологічної лінії, виконує пуско-налагоджувальні роботи, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування.

НОРМА-ТК

Норма-ТК

Пристрій керування

Габарити